LD101A821FAB2A
LD101A821FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 1210
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 820pF C0G 1210 1% Tol.
Інші пропозиції LD101A821FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101A821FAB2A LD101A821FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 820pF C0G 1210 1% Tol