Продукція > KYOCERA AVX > LD103D226KAB2A
LD103D226KAB2A
LD103D226KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 25V X5R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Інші пропозиції LD103D226KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD103D226KAB2A LD103D226KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22uF X5R 1210 10 % Tol