LD107C272KAB2A
LD107C272KAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 500V X7R 1210
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 2700pF X7R 1210 10% Tol.
Інші пропозиції LD107C272KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD107C272KAB2A LD107C272KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 2700pF X7R 1210 10% Tol