LD10CA102JAB1A
LD10CA102JAB1A AVX Corporation
hvld.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 630V NP0 1210
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 1000pF C0G 1210 5% Tol.
Інші пропозиції LD10CA102JAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10CA102JAB1A LD10CA102JAB1A Виробник : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 1000pF C0G 1210 5% Tol