LD10CC102KAB1A
LD10CC102KAB1A AVX Corporation
hvld.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 630V X7R 1210
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 1000pF X7R 1210 10% Tol.
Інші пропозиції LD10CC102KAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10CC102KAB1A LD10CC102KAB1A Виробник : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 1000pF X7R 1210 10% Tol