LD10CC223KAB1A
LD10CC223KAB1A KYOCERA AVX Components
15hvtinterm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .022uF X7R 1210 10% Tol.
Інші пропозиції LD10CC223KAB1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10CC223KAB1A LD10CC223KAB1A Виробник : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .022uF X7R 1210 10% Tol