LD10YC105KAB2A
LD10YC105KAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1210
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X7R 1210 10% Tol.
Інші пропозиції LD10YC105KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10YC105KAB2A LD10YC105KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X7R 1210 10% Tol