LD10YC122JAB2A
LD10YC122JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 16V X7R 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1200pF X7R 1210 5% Tol.
Інші пропозиції LD10YC122JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD10YC122JAB2A LD10YC122JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1200pF X7R 1210 5% Tol