LD20-23B05R2
LD20-23B05R2 Mornsun America, LLC
LD20-23B05R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 20W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 20W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.4mm x 27.2mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1.