LD20-26B24
LD20-26B24 Mornsun America, LLC
LD20-26B24.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output
Package / Case: 8-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 2.76" L x 1.89" W x 1.18" H (70.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 528 VAC, 100 ~ 745 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, UL
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Package / Case: 8-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 2.76" L x 1.89" W x 1.18" H (70.0mm x 48.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 528 VAC, 100 ~ 745 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, UL, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.