Продукція > EPTRONICS, INC. > LD200W-142-C1400-RD
LD200W-142-C1400-RD
LD200W-142-C1400-RD EPtronics, Inc.
LD200W%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: EPtronics, Inc.
Description: LED DRIVER AC/DC CC 48-142V 1.4A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.92" L x 2.33" W x 1.47" H (226.6mm x 59.2mm x 37.3mm)
Voltage - Output: 48 ~ 142V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cUL, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER AC/DC CC 48-142V 1.4A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.92" L x 2.33" W x 1.47" H (226.6mm x 59.2mm x 37.3mm), Voltage - Output: 48 ~ 142V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cUL, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.