LD40CC564KAB9A
LD40CC564KAB9A KYOCERA AVX Components
15hvtinterm.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.56uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 3640 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .56uF X7R 3640 10% Tol.
Інші пропозиції LD40CC564KAB9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD40CC564KAB9A LD40CC564KAB9A Виробник : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .56uF X7R 3640 10% Tol