LD40W-18-C2200
LD40W-18-C2200 EPtronics, Inc.
LD40W%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: EPtronics, Inc.
Description: LED DRIVER AC/DC CC 6-18V 2.2A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.1mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 18V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER AC/DC CC 6-18V 2.2A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.1mm x 32.0mm), Voltage - Output: 6 ~ 18V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.