Продукція > EPTRONICS, INC. > LD50W-12-C4200-RD
LD50W-12-C4200-RD
LD50W-12-C4200-RD EPtronics, Inc.
LD50W%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: EPtronics, Inc.
Description: LED DRIVER AC/DC CC 4-12V 4.2A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.1mm x 42.9mm x 24.9mm)
Voltage - Output: 4 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER AC/DC CC 4-12V 4.2A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.1mm x 42.9mm x 24.9mm), Voltage - Output: 4 ~ 12V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.