Продукція > NXP USA INC. > LD6815TD25P125
LD6815TD25P125
LD6815TD25P125 NXP USA Inc.
PHGLS29812-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NXP USA Inc.
Description: IC REG LINEAR FIXED LDO REG
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 5-TSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
PSRR: 75dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Transient Voltage
Current - Supply (Max): 150 µA
на замовлення 2492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR FIXED LDO REG, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 5-TSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, PSRR: 75dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Transient Voltage, Current - Supply (Max): 150 µA.