Продукція > EPTRONICS, INC. > LD96W-30-C3150-TL
LD96W-30-C3150-TL
LD96W-30-C3150-TL EPtronics, Inc.
LD96W%20-TL%20Data%20Sheet.pdf
Виробник: EPtronics, Inc.
Description: LED DRIVER AC/DC CC 18-30V 3.15A
Packaging: Bulk
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.50" H (161.0mm x 61.0mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 18 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus, FCC
Ratings: IP66
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.15A
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER AC/DC CC 18-30V 3.15A, Packaging: Bulk, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.34" L x 2.40" W x 1.50" H (161.0mm x 61.0mm x 38.1mm), Voltage - Output: 18 ~ 30V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, FCC, Ratings: IP66, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.15A, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.