Продукція > CINCON > LDA100S142
LDA100S142 Cincon
Datasheet_LDA100S-1948345.pdf
Виробник: Cincon
LED Power Supplies LED Power Supply, 100W Single Output, 142V Output Voltage, 0.70A Output Current
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук