Продукція > CINCON > LDA100S214
LDA100S214 Cincon
Datasheet_LDA100S-1948345.pdf
Виробник: Cincon
LED Power Supplies LED Power Supply, 100W Single Output, 214V Output Voltage, 0.5A Output Current
Написати відгук