Продукція > CINCON > LDA100S214A
LDA100S214A Cincon
Datasheet_LDA100S-1948345.pdf
Виробник: Cincon
LED Power Supplies LED Power Supply, 100W Single Output, 214V Output Voltage, 0.35A Output Current
Написати відгук