LDB212G1010C-001
LDB212G1010C-001 Murata Electronics
LDB18,21,31 Series.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2GHz ~ 2.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.1dB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTI-LAY HYBRID BALUNS 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2GHz ~ 2.2GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.1dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2GHz ~ 2.2GHz