LDD-300HS
LDD-300HS MEAN WELL USA Inc.
LDD-H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 300MA
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP
Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm)
Voltage - Output: 2 ~ 52V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 56V
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 300mA
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Not For New Designs
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-52V 300MA, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, Package / Case: 24-SMD Module, 18 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.45" H (31.8mm x 20.3mm x 11.4mm), Voltage - Output: 2 ~ 52V, Mounting Type: Surface Mount, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 56V, Approval Agency: CE, Efficiency: 96%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 300mA, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Not For New Designs, Number of Outputs: 1.