LDE60-20B12
LDE60-20B12 Mornsun America, LLC
LDE60-20B12.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 60W
Features: Universal Input
Packaging: Tray
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 3.43" L x 2.05" W x 1.16" H (87.0mm x 52.0mm x 29.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 60W, Features: Universal Input, Packaging: Tray, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 3.43" L x 2.05" W x 1.16" H (87.0mm x 52.0mm x 29.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1.