Продукція > KEMET > LDECC1330JA5N00
LDECC1330JA5N00
LDECC1330JA5N00 KEMET
KEM_F3078_LDE.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM SMD PEN
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Termination: Solder Pads
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM SMD PEN, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Termination: Solder Pads, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.130" W (4.70mm x 3.30mm).