LDFJ225.X Littelfuse Inc.
ldfj-datasheet?assetguid=e5266a37-36bb-445f-9ee5-97e69bf7099c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUS 600V H/S CLASS J 225A
Packaging: Box
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 2.110" Dia x 3.382" L (53.60mm x 85.90mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 225A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, UL
Class: J
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC
Voltage Rating - AC: 600 VAC
Voltage Rating - DC: 450 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUS 600V H/S CLASS J 225A, Packaging: Box, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 2.110" Dia x 3.382" L (53.60mm x 85.90mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, UL, Class: J, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 100kA DC, Voltage Rating - AC: 600 VAC, Voltage Rating - DC: 450 VDC.