LDFL026152VBUV0E
LDFL026152VBUV0E United Chemi-Con
am_fl_e_2020-1903795.pdf
Виробник: United Chemi-Con
Common Mode Chokes / Filters Nanocrystalline Common Mode Coil
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 700VDC 1.5mH 26A 36x40x29.5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDFL026152VBUV0E LDFL026152VBUV0E Виробник : Chemi-Con Chemi-Con_FL_V_coil_e.pdf Common Mode Chokes / Filters 700VDC 1.5mH 26A 36x40x29.5mm AEC-Q200