LDGE450M686N252S1AA
LDGE450M686N252S1AA Lumimax Optoelectronic Technology
4491_%5BLumimax%5DLGE%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 670 A @ 120 Hz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 670 A @ 120 Hz.