Продукція > LUMEX > LDH-M3204RI-UR
LDH-M3204RI-UR
LDH-M3204RI-UR LUMEX
LDH-M3204RI-UR.pdf
Виробник: LUMEX
Category: LED displays - others
Description: Display: LED; 7-segment; 8mm; 0.32"; No.char: 6; red; 6100ucd; 2÷2.6V
Colour: red
Backgr. colour: black
Type of display: LED
Wavelength: 638nm
Luminosity: 6.1mcd
Digit height: 8mm; 0.32"
Operating current: 10mA
Dimensions: 35.8x40x7.75mm
Power: 65mW
Operating voltage: 2...2.6V
Number of characters: 6
Interface: UART
Kind of display: 7-segment
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED displays - others, Description: Display: LED; 7-segment; 8mm; 0.32"; No.char: 6; red; 6100ucd; 2÷2.6V, Colour: red, Backgr. colour: black, Type of display: LED, Wavelength: 638nm, Luminosity: 6.1mcd, Digit height: 8mm; 0.32", Operating current: 10mA, Dimensions: 35.8x40x7.75mm, Power: 65mW, Operating voltage: 2...2.6V, Number of characters: 6, Interface: UART, Kind of display: 7-segment.