LDI67-3.3EEN Diotec Semiconductor
ldi67een.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: VR ESOP-8 60V 3.25V 3.35V
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 5 µA
Voltage - Input (Max): 60V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 40mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VR ESOP-8 60V 3.25V 3.35V, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 80mA, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 5 µA, Voltage - Input (Max): 60V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 85dB ~ 80dB (200Hz ~ 1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 40mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції LDI67-3.3EEN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDI67-3.3EEN LDI67-3.3EEN Виробник : Diotec Semiconductor ldi67een.pdf Linear Voltage Regulators ESOP-8, 60V, 3.25V, 3.35V, 150C, 0.005mA
товару немає в наявності
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 3.3V; 80mA; ESOP8; SMD
Type of integrated circuit: voltage regulator
Input voltage: 2.5...60V
Output voltage: 3.3V
Output current: 80mA
Case: ESOP8
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...150°C
Kind of package: reel; tape
Number of channels: 1
Voltage drop: 0.2V
Manufacturer series: LDI67
Tolerance: ±1.5%