LDP020-241-00
LDP020-241-00 Digi-Key/Cree
LDP020-241-00.pdf
Виробник: Digi-Key/Cree
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V .7A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.39" L x 1.50" W x 1.18" H (137.0mm x 38.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: cULus, EN
Ratings: IP64
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V .7A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.39" L x 1.50" W x 1.18" H (137.0mm x 38.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: cULus, EN, Ratings: IP64, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.