LDRS4949MT100 Stackpole Electronics Inc
SEI-LDRS.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: 1275, 20%, T&R, 100 Inductance (
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 20.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 4.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1275, 20%, T&R, 100 Inductance (, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 20.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 4.8 A.