LDRS4949MT1R2 Stackpole Electronics Inc
SEI-LDRS.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: 1275, 20%, T&R, 1R2 Inductance (
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 13A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 8.2 A
Написати відгук
Description: 1275, 20%, T&R, 1R2 Inductance (, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 6.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 13A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 8.2 A.