Продукція > LUMEX > LDS-CD12RI
LDS-CD12RI
LDS-CD12RI Lumex
LDS-CD12RI-1134879.pdf
Виробник: Lumex
LED Displays & Accessories 2.25" Single Num Grn
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 7SEG 2.24" SGL GRN 10DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-DIP (2.367", 60.10mm), Color: Green, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 2.744" H x 1.882" W x 0.472" D (69.70mm x 47.80mm x 12.00mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 6.3mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 2.24" (56.90mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 8.4V, Current - Test: 10mA, Wavelength - Peak: 565nm, Power Dissipation (Max): 105mW, Part Status: Active.
Інші пропозиції LDS-CD12RI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDS-CD12RI LDS-CD12RI Виробник : Lumex Opto/Components Inc. LDS-CD12RI.pdf Description: DISPLAY 7SEG 2.24" SGL GRN 10DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-DIP (2.367", 60.10mm)
Color: Green
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 2.744" H x 1.882" W x 0.472" D (69.70mm x 47.80mm x 12.00mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 6.3mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 2.24" (56.90mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 8.4V
Current - Test: 10mA
Wavelength - Peak: 565nm
Power Dissipation (Max): 105mW