LDS-E5006RI
LDS-E5006RI Lumex Opto/Components Inc.
LDS-E5006RI.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: DISPLAY 16SEG 0.5" SGL RED 18DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 18-DIP (0.500", 12.70mm)
Color: Red
Display Type: 16-Segment, Alphanumeric
Size / Dimension: 0.984" H x 0.630" W x 0.374" D (25.00mm x 16.00mm x 9.50mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 6mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.50" (12.70mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.7V
Current - Test: 10mA
Wavelength - Peak: 660nm
Power Dissipation (Max): 100mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 16SEG 0.5" SGL RED 18DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 18-DIP (0.500", 12.70mm), Color: Red, Display Type: 16-Segment, Alphanumeric, Size / Dimension: 0.984" H x 0.630" W x 0.374" D (25.00mm x 16.00mm x 9.50mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 6mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.50" (12.70mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.7V, Current - Test: 10mA, Wavelength - Peak: 660nm, Power Dissipation (Max): 100mW.