LDS100-24-U04 ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 0-24V 4.1A
Packaging: Bulk
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.46" L x 1.65" W x 1.18" H (215.0mm x 42.0mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 0 ~ 24V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CE, CSA, EN, UL
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 100 W
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 0-24V 4.1A, Packaging: Bulk, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.46" L x 1.65" W x 1.18" H (215.0mm x 42.0mm x 30.0mm), Voltage - Output: 0 ~ 24V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CE, CSA, EN, UL, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.