LDS70-58-U01
LDS70-58-U01 ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 29-58V 1.2A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.86" L x 1.65" W x 1.05" H (225.0mm x 42.0mm x 26.7mm)
Voltage - Output: 29 ~ 58V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 240VAC
Approval Agency: CE, CSA, EN, UL
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.2A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 70 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV AC/DC 29-58V 1.2A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.86" L x 1.65" W x 1.05" H (225.0mm x 42.0mm x 26.7mm), Voltage - Output: 29 ~ 58V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 240VAC, Approval Agency: CE, CSA, EN, UL, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.2A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 70 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.