LDTS24AE3
LDTS24AE3 Microchip Technology
10888-sa4-47-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 24VWM 39VC TO3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-204AA, TO-3
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: TO-3
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 39VC TO3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-204AA, TO-3, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: TO-3, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 39V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.