Продукція > OKAYA > LE104-FX-1111-Y
LE104-FX-1111-Y
LE104-FX-1111-Y OKAYA
Виробник: OKAYA
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 310VAC; 13x12.5x5.5mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 310V AC
Body dimensions: 13x12.5x5.5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 10mm
Operating temperature: -55...110°C
на замовлення 434 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 310VAC; 13x12.5x5.5mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 310V AC, Body dimensions: 13x12.5x5.5mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 10mm, Operating temperature: -55...110°C.