LE1C101MC110A00CE0
LE1C101MC110A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
LE.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 16VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: LE
Operating current: 0.345A
Height: 11mm
Diameter: 5mm
ESR value: 230mΩ
Terminal pitch: 2mm
на замовлення 20700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 16VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: LE, Operating current: 0.345A, Height: 11mm, Diameter: 5mm, ESR value: 230mΩ, Terminal pitch: 2mm.