LE1C102MG160A00CE0
LE1C102MG160A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 16VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
ESR value: 31mΩ
Operating current: 1.77A
Manufacturer series: LE
на замовлення 16240 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1mF; 16VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, ESR value: 31mΩ, Operating current: 1.77A, Manufacturer series: LE.