LE1C471MF115A00CE0
LE1C471MF115A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 11.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 61mΩ
Operating current: 0.96A
Manufacturer series: LE
на замовлення 70 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 3.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 11.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 61mΩ, Operating current: 0.96A, Manufacturer series: LE.