LE1H221MG160A00CE0
LE1H221MG160A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Operating current: 1.38A
Manufacturer series: LE
Terminal pitch: 5mm
ESR value: 42mΩ
на замовлення 1850 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 50VDC; Ø10x16mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Operating current: 1.38A, Manufacturer series: LE, Terminal pitch: 5mm, ESR value: 42mΩ.