LE1H471MI200A00CE0
LE1H471MI200A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Height: 20mm
ESR value: 30mΩ
Operating current: 2.06A
Manufacturer series: LE
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Height: 20mm, ESR value: 30mΩ, Operating current: 2.06A, Manufacturer series: LE, Terminal pitch: 5mm.