LE2A101MG200A00CE0
LE2A101MG200A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
LE.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: LE
Operating current: 865mA
ESR value: 130mΩ
Height: 20mm
Diameter: 10mm
на замовлення 8100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 100VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: LE, Operating current: 865mA, ESR value: 130mΩ, Height: 20mm, Diameter: 10mm.