LE2A471ML300A00CE0
LE2A471ML300A00CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 100VDC; Ø16x30mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Height: 30mm
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 100V DC
Mounting: THT
ESR value: 36mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø16x30mm
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 16mm
Manufacturer series: LE
Operating current: 2.01A
на замовлення 2183 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 100VDC; Ø16x30mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Height: 30mm, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 100V DC, Mounting: THT, ESR value: 36mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø16x30mm, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 16mm, Manufacturer series: LE, Operating current: 2.01A.