Продукція > SEA > LED-RIGID-0.4M-NB-24VDC
LED-RIGID-0.4M-NB-24VDC
LED-RIGID-0.4M-NB-24VDC SEA
Виробник: SEA
400mm / 6000-6500К (=CW) / 430-480lm@24VDC@5,8W / CRI>70 / IP33 / L400,0xW20,0xH15,0mm / светодиодная линейка в корпусе c рассеивателем (оргстекло) Група товару: Світлодіодні модулі, лінійки та лампи азіатського виробництва Од. вим: шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук