Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > LED06W120-028-C0220-LT
LED06W120-028-C0220-LT
LED06W120-028-C0220-LT Thomas Research Products
LED-6W-LT.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 220MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Voltage - Output: 17 ~ 28V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 132VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 81%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 220mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 220MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm), Voltage - Output: 17 ~ 28V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 132VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 81%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 220mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.