Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > LED06W230-030-C0200-LT
LED06W230-030-C0200-LT
LED06W230-030-C0200-LT Thomas Research Products
LED-6W-LT.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 200MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Voltage - Output: 18 ~ 30V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 300VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 200mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 208VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 200MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.90" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm), Voltage - Output: 18 ~ 30V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 300VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 200mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 208VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.