LED100W-032-C3150
LED100W-032-C3150 Thomas Research Products
LED-100W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-32V 3.15A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Voltage - Output: 10 ~ 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN
Ratings: IP66
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.15A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 100 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 10-32V 3.15A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm), Voltage - Output: 10 ~ 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, CSA, cULus, EN, Ratings: IP66, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.15A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.