LED100WPS1-24
LED100WPS1-24 Thomas Research Products
LED100WPS1-24.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.15A
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP20
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.15A
Voltage - Input (Min): 108VAC
Power (Watts): 100 W
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.15A, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP20, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.15A, Voltage - Input (Min): 108VAC, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.