LED12W-12-C1000
LED12W-12-C1000 Thomas Research Products
LED-12W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-12V 1A
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.91" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 12V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP66
Efficiency: 78%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-12V 1A, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.35" L x 1.42" W x 0.91" H (85.0mm x 36.0mm x 23.0mm), Voltage - Output: 6 ~ 12V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP66, Efficiency: 78%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.